Lorem ipsum dolor sit amet
Suspendisse a elit commodo, iaculis elit volutpat, gravida felis. Curabitur feugiat volutpat neque, et luctus dui dapibus nec.

Емблема школи

У Крюківському районі міста Кременчука, поблизу вагонобудівного та сталеливарного заводів розташована гімназія № 6 - один з кращих навчальних закладів Полтавської області. Навчальний заклад з понад 20-літньою історією, власними традиціями і здобутками.

Гімназія №6 – заклад освіти, який забезпечує здобуття освіти понад державний мінімум, створює оптимальні умови для всебічного розвитку найбільш здібних і обдарованих дітей, розвиває інтелектуальні, творчі здібності, виховує гармонійно розвинену особистість. Девізом щоденного життя колективу гімназії стали слова :

" Навчитися пізнавати, навчитися  працювати, навчитися жити разом".

Кременчуцька гімназія № 6

Директор гімназії
Шаповал Олена Анатоліївна

Кредо педагогічного колективу:

"Від творчого вчителя

до творчого учня"

ГІМНАЗІЯ СЬОГОДНІ - ЦЕ:
  • 29   класів,   945 учнів, 71 учитель, серед них :Соросівських 1, учителів-методистів - 14, старших учителів 5, учителів вищої категорії  -  20, перша категорія 13, друга категорія 6, молоді спеціалісти - 6;
  • профілі навчання :природничий , філологічний , суспільно-гуманітарний ;
  • зміст освіти в гімназії :базова освіта, варіативна освіта, соціо -гуманітарна  освіта ;
Робота з обдарованими дітьми:НТУ "Азимут”створено в листопаді 1996 року.
             Співпрацює
-з Полтавським державним університетом ім. Короленка;
-з Кременчуцьким державним університетом ім. М.Остроградського;
-з Полтавським обласним центром туризму і краєзнавства учнівської молоді;
  • Наші перемоги : за час існування НТУ підготувало: - 237 призерів обласного конкурсу-захисту учнівських науково-дослідницьких робіт;
    - 14 призерів Всеукраїнського етапу конкурсу-захисту учнівських науково-дослідницьких робіт;
    - 1 переможець Всеукраїнського конкурсу з українознавства у м. Києві ;
  • Найвідоміші випускники, члени НТУ:
    Якименко Андрій;
    Гвагвалія Маріка;
    Іванова Світлана ;
  • Призер Всеукраїнської олімпіади з української мови та української літератури
    Лукінова Юлія .
  • Сьогодні:
    Возна Юлія – викладач Полтавського педагогічного університету ім. Короленка;
    Ляміна Катерина – приватний підприємець у м. Києві ;
    Носач Тетяна – продовжує навчання у США ;
    а також серед наших випускників студенти Київських, Харківських, Дніпропетровських вузів, президентський стипендіат, працівники найбільших підприємств м. Кременчука .