Всеукраїнський тиждень дитячого читання (до 2008 року — Всеукраїнський тиждень дитячої та юнацької книги) щорічно відбувається у дні весняних канікул, напередодні Міжнародного дня дитячої книги. Тиждень має багаторічні традиції. Започаткований у 1943 році письменником Львом Кассилем, він і до цього часу лишається святом дитини і книги. Активну участь у святі взяли Самуїл Маршак, Сергій Міхалков, Агнія Барто та ін.

З 1944 року Тиждень став Всесоюзним. В окремі роки всесоюзні заходи відбувалися в одному місті. У 1945 році перший тиждень відбувся в Києві, його гостями стали Петро Панч, Микола Бажан, Іван Багмут. За всю свою історію лише один раз Тиждень дитячої та юнацької книги було проведено восени — 17 жовтня 1945.

У незалежній Україні свято Всеукраїнського тижня дитячої та юнацької книги започатковано 22 лютого 1993 року. Засновниками його є Міністерство культури України, Міністерство освіти України, Міністерство України у справах молоді та спорту, Товариство книголюбів України, Спілка письменників України, Міжнародна асоціація українських дитячих письменників, видавців, діячі культури, Дитячий фонд України, видавництво дитячої літератури "Веселка".

Дотримуючись традицій, Всеукраїнський тиждень дитячого читання щорічно стартує в нашій школі, як зазвичай, він проходить в останній тиждень березня.

В перший день Тижня стартує акція «Подаруй книгу шкільній бібліотеці».

Тиждень продовжиться книжковою виставкою «Чарівний світ дитячої книги», література для якої буде підібрана для всіх вікових категорій школярів. Рубрики виставки: «У світі надзвичайних пригод і фантастики», «Українські письменники – дітям», «Запрошуємо  у казку».

Вже за традицією, під час Тижня дитячого читання учні першого класу здійснять мандрівку книжковим містом і стануть читачами. Діти отримають пам’ятки зі зверненням до них книги.

Також заплановані такі заходи, як: День відкритих дверей «Зустріч у бібліотеці», бесіди на тему «Звідки з’явилася книга», гра  «Турнир ерудитів».